26 Haziran 2013 Çarşamba

Bitenler Haziran\2013

      Herkese merhabalar, bu ay çok fazla ürün bitiremedim.Sadece 5 ürün.Biten ürünleri tek tek inceleyelim;

     Golden Rose Oje:Ojede duruşunu en çok beğendiğim renk gri, üstelik sedefli yapıda.İkincisi alındı bile=)
     Same Natural Sprey:Bu açık parfümü de severek kullandım, C.Dior'un  Jadore adlı parfümünü bilirsiniz, misler gibi çiçek kokuyor.Çok zarif bir koku, severek kullandım.Bir daha alınası bir koku.
     Neutrogena Visibly Clear Daily Scrub:Kokusu çok güzel olsa da bu peelingle aramız iyi değil.Her gün düzenli olarak kullandım ve cildimi o kadar kuruttu ki.Yüzümü sürekli nemlendirmem gerekti.Yüzümün bazı bölgelerinde soyulmalar oldu.Her gün kullanım için uygun olduğunu düşünmüyorum.Haftada 1 kez yeterli olabilir.
    Orıflıme Sweet Berrıes El Kremi:Bu kremi de çok beğenerek kullandım, kokusu çok hoş.Diğer el kremlerine göre daha akışkan yapıda, ilk kullanımlarda bu durum hoşuma gitse de daha sonraları sevemedim.Biraz daha yoğun kıvamlı olsaydı iyi olurdu sanki..
    Avon Naturals Peeling:Bu ürünün kokusunu çok beğeniyorum.Misler gibi şeftali kokuyor.Ama peeling etkisi konusunda çok çok başarılı değil.Bir süre kullandıktan sonra dolabımın bir köşesinde unutmuşum.Yapısı bozulduğu için malesef çöpe gidecek.

4 yorum:

  1. Hayırlı ossun canım!!:)) Olsun az bitmiş öz güzel bitmiş yeniler bile alınmış baksana :)

    YanıtlaSil
  2. Teşekkür ederimm.Ürün bitirme konusunda iyi değilim malesef.Hep yeni ürünler alayım alayım=)) ama bitirmeye gelince olmuyoo=)))

    YanıtlaSil
  3. Tebrikler canım. Benimde bazen kıyıda kosede kalmis urunlerim olabiliyor bazen

    YanıtlaSil